Bahsine Spor Bonusları

Ofisin Bahsine spor bonusları, üyeler için özeldir. Tek bir promosyon türü söz konusu değildir. Risksiz bet, ilk üyelik hediyesi, yatırım kampanyası ve son olarak kayıp promosyonu gibi opsiyonların bulunmuş olduğunu görmekteyiz. Tüm bunlara dair güncel bilgiler için yazımızı okuyabilirsiniz.

Bahsine
Bahsine

 

 

Bahsine Spor Hoşgeldin Bonusu Şartları Nelerdir?

Ancak Bahsine firması spor bonusları arasında yer alan ilk üyelik hediyesi söz konusu olmakla beraber özellikleri öne çıkar. Sadece tek bir kere, yeni hesap açmış olan kişilere sunulan paranın maksimum; 500 TL olduğunu ifade etmek lazım. Aktarımın ise en az 100 TL şeklinde tamamlanması gerekiyor. Müşteri hizmetlerinden alınmış olan para 10 kere katlanmalıdır. Maçların oranının ise minimum 1,90 olması lazım. Güvenilir Bahsine sitesine üye olmak için tıklayın!

Bahsine Spor Bonusları
Bahsine Spor Bonusları

Bahsine Spor Risksiz Bet Bonusu Şartları Nelerdir?

Ancak Bahsine spor bonusları alanındaki bu hediye çok büyük bir ilgi görmesinin yanı sıra ilk yatırımların sonunda sunulur. Şartları için şunları ifade etmek lazım; 

  • Lakin Bahsine spor oyunları promosyonları arasında bulunan hediyede yatırım şartı söz konusu olmakla beraber bunun minimum 100 TL olması lazım.
  • Toplamda ise 500 TL almak mümkündür.
  • Ancak Bahsine spor hediyesi alınmasının ardından 1,30 oranlı maçlarla bir kere aktarım parası katlanmak zorundadır.
  • Bonus çevriminde 5 defa olacak biçimde 1,60 oranlı müsabakaların kullanılması kesinlikle önem arz eder. 

 

Bahsine Spor Yatırım Bonusları Şartları Nelerdir?

Fakat Bahsine sitesinden farklı yöntemleri kullanarak spor oyunlarına aktarım sağlandığı zaman işletme size özel bonuslar sunar. Hem Minipay hem de Mefete gibi iki özel yöntem; üzerinden yapılacakk olan yatırımın sonrasında bonus alabilirsiniz. Lakin oranı yüzde 40 olan aktarım hediyesi yüksek tutarlı olmasıyla dikkat çeker. Çevrimsiz kampanya ise yüzde 25 oranlıdır. 

Bahsine Spor Kayıp Bonusu Şartları Nelerdir?

Aktarımın yapılmasının ardından paranın bu bölümde yitirilmesi sonrasında Bahsine spor bonusları içindeki özel geri ödeme hediyesinin sahibi olabilirsiniz. Miktarın 100 TL minimum olması gerekiyor. Bunun yanı sıra paranın yüzde 25 oranlı olduğunu da bilmek lazım. Bahsine bu hediye için hiçbir şekilde çevrim şartı koymamış; olmasından ötürü çekimi konusunda hiçbir sorun yoktur.

Bahsine
Bahsine