Bahsine Belge Talep Ediyor mu?

Bahsine sitesi belirlenmiş kurallar dışına çıkmaz. Kurallar dahilinde hareket eder. Bu konuda, site ana sayfasında da net bir şekilde açıklanmıştır. Baktığınızda, bahis kuralları, genel kural ve şartlar şeklinde bölümlerin oluşturulduğunu göreceksiniz. Bu bölümlerin içerisinde aslen, bahsine belge talep ediyor mu? Sorusunun da karşılığı vardır. Bu yazıda başlıca konular hakkında belge talep edilip edilmediği yönünde sizlere bilgi vereceğiz.

Bahsine
Bahsine

 

Bahsine Üyelik İçin Belge İster mi?

İlk aşamadan başlayalım ve bahsine üyelik için belge ister mi? Sorusunun karşılığını görelim. Hesap açmak için ne yapacaksınız? Giriş işlemini yapıp, kayıt ol butonu üzerinden seçim işlemini gerçekleştireceksiniz. Başvuru belgesi karşınıza çıkacaktır. İstenen bölümleri dolduracaksınız. En alt bölüme baktığınızda, işaretlemeniz zorunlu bir bölüm göreceksiniz. Genel kural ve şartlarını, 18 yaşından büyük olduğumu beyan ederek kabul ediyorum şeklinde bir yazı göreceksiniz. Bunu işaretlemeniz nedeni ile üye olma aşamasında, kayıt aşamasında istenen bir belge bulunmayacaktır.

Bahsine Para Yatırmada Belge İstiyor mu?

Belge talepleri ile ilgili finansal işlemlere bakalım. Önce, bahsine para yatırmada belge istiyor mu? Sorusunun karşılığını görelim. Geniş ürün yelpazesini kullanıp, para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Her gün, her saat para yatırma işlemini, komisyonsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Banka hesaplarınızı, banka kartlarınızı, kredi kartlarınızı kullanacak iseniz, bu durumda adınıza kayıtlı hesapları ya da enstrümanları kullanmanız gerekmektedir. Ancak para yatırma işleminde, bu kurala istinaden istenen herhangi bir belge bulunmadığını göreceksiniz. Fakat belge göndermeden para yatırma işlemini, hatta belge göndermeden adınıza kayıtlı olması şartı ile kredi kartı ile para yatırma işlemini dahi yapabilirsiniz. Bahsine sitesine üye olmak için tıklayın.

Bahsine Ödemede Belge Talep Ediyor mu?

Lakin Bahsine belge talep ediyor mu? Sorusunu, kazanılan paraların alınması konusunda verilecek para çekme talimatı üzerinden gündeme getirelim. Bahsine ödemede belge talep ediyor mu? Lakin yine her gün, her saat, en az 100, en fazla sınırsız olacak şekilde 30 dakika da para çekme işlemini yapabileceğiniz ifade edilmiştir. Tabi ki kural vardır. Kural, kullanıcının kendi isim ve soy ismine ait birebir eşleşen hesapları kullanmasıdır. Fakat bu kural yerine getirileceği için ya da zorunlu olduğu için, herhangi bir belge talebi gündeme gelmeyecektir.